KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14024369
nr 1402 4369
Oidentifierad konstnär. Motiv från södra Italien. Ej signerad. Olja på duk, 17x20, yttermått inklusive ram: 27x30 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 juni 2021
kl 20:54:21
7/6 20:49:21